O nas...

Nazwa Brzuchacze postała jeszcze w czasie ciąży, zanim Tadeusz przyszedł na świat, jak pewnie się domyślacie byłam wówczas brzuchaczem. Obecnie nie noszę przed sobą wielkiego brzucha z małym człowiekiem w środku, a nawet o dziwo schudłam po tym jakże błogosławionym okresie. Nazwa została i będziemy jej wierni, bo jeśli nie brzuch ciążowy to brzuch wypełniony smakołykami, na które przepisy znajdziecie w zakładce kuchnia

Chcecie wiedzieć o nas coś więcej?

Jagoda Kasznia Zdjęcia
Mam na imię Aleksandra! Jestem szczęśliwą kobietą. Zakochaną po uszy narzeczoną, mężczyzny, który pojawił się w moim życiu niespodziewanie, a jednak w momencie idealnym. Jestem mamą trzyletniego Tadeusza. To właśnie on był głównym bohaterem tego bloga, bo jakże by inaczej, skoro to z nim spędzałam całe dnie, pierwsze trzy lata jego życia, zanim wyruszył do przedszkola! Poza tym znajdziecie tutaj trochę osobistych przemyśleń o rodzicielstwie, modzie, urodzie i gotowaniu... Z wykształcenia jestem dziennikarką i specjalistką od komunikacji społecznej. Na co dzień urzędniczką, która kocha swoją robotę i panią domu. Poza tym oglądam świat przez różowe okulary - dosłownie i w przenośni.


Jagoda Kasznia ZdjęciaPan Tadeusz - główny bohater bloga, miłość nasza największa! Na świat przyszedł 7 września 2014 roku, idealnie w dniu, który został wyznaczony, jako termin porodu. Nie mogło być inaczej, bo Tata Tadeusza wpisał w kalendarz. Ważył 3220 gramów i mierzył 57 centymetrów, kto by pomyślał, że szczęście może być takie malutkie! Teraz rośnie jak na drożdżach, rozwija się jak należy i jest dzieckiem doskonałym w każdym calu! Wiem, wiem, każdy rodzic mówi tak o swoim dziecku... ale co ja poradzę na to, że to prawda! O rozwoju i zmianach w życiu małego człowieka w pierwszych dwóch latach życie przeczytacie w zakładce: Pan Tadeusz.  

Dla tych, którzy mają wątpliwości - w naszym życiu istnieje Tata Tadeusza, a mój narzeczony, którego na blogu będzie bardzo mało. Głównie dlatego, że w przeciwieństwie do mnie nie kocha social mediów i internetowego ekshibicjonizmu. A ja szanuję to bardzo, więc sami rozumiecie!

A Ty, kim jesteś? Opowiedz nam coś o sobie...

2 komentarze:

 1. Witam
  Ja jestem wierna fanka Twojego bloga ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się! Dzięki, że jesteś z nami <3

   Usuń